Vispārējie noteikumi

1.Interneta veikals Udenspasaule.lv ir SIA KIDS WORLD, reģistrācijas numurs: 41203065373, juridiskā adrese: Plūdoņa iela 16A, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264, piederoša un uzturēta interneta vietne.

2.Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.udenspasaule.lv pieder SIA KIDS WORLD.

3. Udenspasaule.lv, ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4. Udenspasaule.lv, neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.udenspasaule.lv lietošanas rezultātā.

5.Piekļūstot www.udenspasaule.lv interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

6.Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.

7.Iegādājoties www.udenspasaule.lv interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”

 

Pasūtījuma noformēšana

8. Lai veiktu pirkumu udenspasaule.lv, klientam ir jāveic Preču pasūtījums.

9. Veikt pasūtījumus udenspasaule.lv var bez reģistrācijas

10. Lai iesniegtu pasūtījumu, atbilstošās Preces jāpievieno grozam un jānospiež poga “PASŪTĪT”.

11. Papildus, Klientam jāievada piegādes adrese un vēlamais preces saņemšanas veids:

1) bezmaksas saņemšana veikalā (Dārzaugļu ielā 1b, Rīgā);

2) norādot sev vēlamo Omniva pakomātu (uz visiem Omniva punktiem Latvijā piegādes izmaksas ir EUR 3,50);

3) Piegāde ar Omniva līdz adresei (Uz visām pilsētām Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, ja sūtījums nepārsniedz 20kg piegādes izmaksas ir EUR 10,00, sūtījumiem virs 20kg izmaksas ir EUR 15,00.

Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas, pasūtījumus izsūtām tekošajā darba dienā (līdz Jums sūtījums nonāks 7-10 darba dienu laikā).

12.www.udenspasaule.lv nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai citām sekām, kas rodas no nepareiziem datiem, kurus Klients norādījis pasūtījumā.

13. Pirkuma apmaksa ir iespējama sekojošos norēķina veidos:

1) veicot apmaksu ar Bankas pārskaitījumu vai iban maksājumu;

Klients pirms maksājuma veikšanas pārbauda, vai pasūtījumā redzamie produkti, to daudzums un cenas atbilst viņa vēlmei.

14. Pēc maksājuma veikšanas, izmantojot Bankas saiti, Klientam jānoklikšķina uz pogas Atpakaļ pie tirgotāja.

15. www.udenspasaule.lv nosūta Klientam automātisku e-pastu ar Pasūtījuma apstiprinājumu. Ja Klients pamana pasūtījuma apstiprinājuma ziņojumā kādas kļūdas (nevēlamās preces, daudzumus utt.), Klientam nekavējoties jāsazinās ar www.udenspasaule.lv klienta atbalstu pa tālruni 20000801 vai pa e-pastu: info@udenspasaule.lv.

16. Pasūtījums ir apmaksājams nekavējoties, pilnā apmērā. Kad ir veikts maksājums, pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu un tiek veikta Preču sagatavošana.

17. Gadījumā, ja pēc pasūtījuma veikšanas, udenspasaule.lv nevar piegādāt pasūtīto produktu vai vēlamo daudzumu, udenspasaule.lv konsultējoties ar Klientu var nomainīt preci pret līdzvērtīgu.

18. Gadījumā, ja Preci nav iespējams aizvietot vai nomainīt ar citu, vai ja saņemot Preci Klientu neapmierina šāda apmaiņa, Klients ir tiesīgs no pasūtījuma atteikties un nauda tiks atgriezta un Klienta bankas kontu 3 darba dienu laikā. udenspasaule.lv ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma izpildes, paziņojot par to Klientam un norādot atcelšanas iemeslu. Gadījumā, ja udenspasaule.lv neizpilda pasūtījumu, Klientam tiek atgriezta nauda 3 darba dienu laikā.

19. Udenspasaule.lv ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma izpildes, paziņojot par to Klientam un norādot atcelšanas iemeslu. Gadījumā, ja udenspasaule.lv neizpilda pasūtījumu, Klientam tiek atgriezta nauda 3 darba dienu laikā.

 

Datu konfidencialitāte

20. Lietojot udenspasaule.lv  interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei.

21. Lietotājs, norādot savu e-pasta adresi piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes par dažādām aktualitātēm, piedāvājumiem.

22. SIA KIDS WORLD, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.

23. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma Politikā.

 

Preču apraksti un cenas

24. Interneta veikalā www.udenspasaule.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar udenspasaule.lv  pa e-pastu: info@kudenspasaule.lv, vai pa tel. 20000801.

25. Visas cenas norādītas euro ir ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.

26. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, kā arī var tikt piemērotas precēm atlaides. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, izņemot gadījumos, kad precei norādīta neparieza cena tehniskas kļūdas vai sistēmas bojājumu dēļ. udenspasaule.lv, ir tiesības atteikt pārdot internetveikalā pasūtītās Preces, informējot par to Klientu, gadījumā, ja Prece vairs nav pieejama vai tehnisku iemeslu dēļ internetveikalā norādītā Preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā  un tās attiecas udenspasaule.lv uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

27. Piegādes izdevumi (ja tādi pastāv) tiek uzskaitīti atsevišķi, pirms apmaksas veikšanas.

 

Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

28. udenspasaule.lv, līdz brīdim, kamēr nav saņemta klienta apmaksa, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.

29. Pasūtījums tiek anulēts, ja tas netiek apmaksāts 5 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.

30. udenspasaule.lv, ir tiesības pārtraukt distances līgumu gadījumā, ja puses cieš pārmērīgus zaudējumus līguma izpildē un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

31. Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt, parakstīt un nosūtīt šo veidlapu kopā ar pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju mums uz e-pastu info@udenspasaule.lv vai pa pastu SIA “KIDS WORLD”, Plūdoņa iela 16ARoja, Rojas pagasts, LV-3264. Pēc iesnieguma par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīšanas Lietotājs nosūta vai piegādā preci atpakaļ uz adresi: Dārzaugļu ielā 1b, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā. Šis termiņš ir uzskatāms par ievērotu, ja Lietotājs preces nosūta vai piegādā atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu info@udenspasaule.lv vai zvanot 20000801. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, izņemot preces piegādes un atpakaļnosūtīšanas izmaksas, kuras netiks atmaksātas un tās sedz pircējs, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma. udenspasaule.lv atmaksā naudas summu, pārskaitot to uz Lietotāja atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu vai, ja tas nav norādīts, uz kontu, no kura saņems maksājums par preci. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādā gadījumā:

Preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam.